Para Birimi : $ TL £
Türkçe İngilizce Arapça Fransızca
 

 


Sonuçları Filtrele

Marka

  • Pınar Şems 1

Renk Seçiniz

  • Kırmızı 1

Beden

  • 36 1
  • 38 1
  • 40 1
  • 42 1
  • 44 1

Fiyat (TL)

-

Pınar Şems Abiye Modelleri

 

 

Limit:
1 sonuçtan 1 ile 1 arası görüntüleniyor.
 
 

PINAR ŞEMS ABİYE MODEL VE FİYATLARI

 

Yurdumuz birçok değişik görüşlü, farklı dinlere ve kültürlere ait insanların bir arada yaşadığı gerçek bir mozaik konumunda. Modern görüşlüsünden muhafazakârına kadar çeşitli gruplar huzur içinde yaşamaya çalışıyor, son yıllarda giderek artan ve kabul gören muhafazakâr görüşün giyim tarzı olan tesettür, bayanlar için yeni bir moda akımının hızla oluşmasına neden oldu. Bilinen tüm kaliteli markalar gibi Pınar Şems Abiye giyiminin son trendleri ile kıyafetler hazırlanaya ve muhafazakar hanımların onların kazanmaya başladı. Bu sistemde asıl olan kapalılıktır, saçlar, kollar, boyun kısmı örtülerek giyinmektir aslolan, giysiler de bu amaç doğrultusunda tasarlanıyor.

Neredeyse ayak bileklerine kadar hatta bazen daha da aşağılara kadar inen etek boyları ile elbiseler, pardösüler, mantolar çizilip hayata geçiriliyor. Türkiye'de tesettür modası denince akla gelen Pınar Şems Abiye modelleri ile, tesettür sektörü de hayli gelişerek yeniliklerle kendini göstermeye başladı. Eşarplar, giyilen kıyafetlerle mutlaka uyumlu olmalı. Renk ve model seçimleri de bir birini tamamlayacak şekilde hazırlanmalıdır. Bayanlar her zaman şık ve bakımlı olmayı, kaliteli giyinmeyi, kendilerinden söz ettirmeyi severler, bu kıyafet seçimlerinde ne kadar özenli olduklarını gösterir.

Tesettür modası tasarımcıları her yıl ufak dokunuşlarla bu modaya yeni soluk katmayı başarıyorlar, bazen ince detaylar öne çıkarılıyor, bazen yakalar ve kol ağızları değiştiriliyor ama öncülük mutlaka Pınar Şems Abiye modellerinde, moda zaten yenilik ile eş anlamlıdır. Giyinmek tarzı ne olursa olsun bir bütün halinde olduğu zaman özel ve güzel olur, ayakkabısından eşarbına, çorabından pardösüsüne kadar uygun renk ve desenler seçilince fark edilir, ayrıcalıklı olduğunuz ortaya çıkar. Sadece giyinmek değildir moda, üzerinizdeki giysilerin stili, sizin imzanız olacaktır, kendini bilen, öz güven sahibi bayanlar tesettür giyimin öncülüğünü yapanlar, buna azami dikkat göstermelidir.

 

BAHYEZEN Pamuk Ticaret © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır