Para Birimi : $ TL £
Türkçe İngilizce Arapça Fransızca
 

 


Kampanya Kullanım Koşulları


► Bahyezen hediye ve indirim kampanyalarını herhangi bir ön bildirimde bulunmaksızın, kampanyayı iptal etme ve/veya koşullarını tek taraflı değiştirme hakkına saklı tutmaktadır.

İndirim fiyatlı kampanya kapsamında sipariş verilen ürünlerin değişim talebi durumunda,  gidiş ve geliş kargo bedelleri müşteriden tahsil edilir. Kampanya indirimli ürünlerde sınırlı stok olması nedeniyle iade yapılamamaktadır.

İndirim fiyatlı kampanya kapsamında sipariş verilen ürünler hediye şal kampanyasından yararlanamaz.

► Şal Hediyesi kampanyalı ürünlerde; hediye olarak gönderilen şal resimdeki görselde kullanılan şaldan renk veya model bakımından farklı olabilir. Tarafımızdan ayrıca kombinlenen şal size hediye olarak gönderilir. ( Herhangi bir fiyat indirimi, sepette indirim, indirim kodu kullandıysanız aynı siparişinizin içerisindeki hediye kampanyası otomatik olarak düşecek ve şal hediyeniz farklı bir kampanyadan yararlandığınız için gönderilmeyecektir.)

► Ücretsiz Kargo Kampanyaları kapsamında 100TL üzerinde ki sipariş verilen ürünlerin iadesi durumunda, kampanya kapsamında ki ücretsiz kargo (4.90TL) ve kapıda ödeme hizmet bedeli (4.90TL) tutarları toplam ödemenizden düşülerek iade yapılır.

►Bahyezen indirim kuponu, yüzde indirimi, hediye çeki veya 3 al 2 öde gibi kampanyaları herhangi bir ön bildirimde bulunmaksızın, kampanyayı iptal etme ve/veya koşullarını tek taraflı değiştirme hakkına saklı tutmaktadır.

►Her müşteri için hediyeler ve kampanyalar bir kere tanımlanır ve kampanyalar birbirleriyle birleştirilemez. 

►Kampanya dahilinde tanımlanan müşteri kuponu veya hediye çeki indirimlerinde ; (para - yüzde - hediye indirim vb.)  para iadesi yapılması halinde, siparişinizin toplam tutarından tüm tanımlanan indirimler düşürüldükten sonra kalan tutar hesabınıza iade edilir.

PINAR ŞEMS MARKASI ÜRÜNLERİ KAMPANYA'YA DAHİL DEĞİLDİR.

 

 

 

 

BAHYEZEN Pamuk Ticaret © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır